Ruime woning aan de Doorzwin in Julianadorp
Uitkijkend over het plantsoen met speeltuin is dit een ideale plek voor gezinnen. Maar ook starters kiezen vaak voor dit type woning. De woningen zijn aantrekkelijk geprijsd en hebben veel te bieden:
– 4 slaapkamers;
– een ruime woonkamer;
– een ruime badkamer;
– een bijkeuken;
– goed energielabel;
– een op het westen gelegen tuin.
Verder is de woning goed gelegen ten opzicht van zowel scholen, medische voorzieningen en winkelcentra (winkelcentrum Dorperweerth is op loopafstand gelegen).
Ook goed om te weten is dat de c.v. ketel in 2024 is vervangen en er mechanische ventilatie aanwezig is.
Deze woning wordt aangeboden door stichting Woontij, houdt er rekening mee dat de woning verkocht wordt met een zelfbewoningsclausule en een antispeculatiebeding. Dit houdt in dat de woning niet verhuurd mag worden en niet direct mag worden doorverkocht.
Richtprijs: € 300.000,- k.k.
Een goede voorbereiding op de aankoop van je nieuwe woning is een waardebepaling c.q. verkoopadvies van de eigen woning.
Van Keulen Makelaars komt graag vrijblijvend bij je langs. Bel vandaag nog om een afspraak in te plannen.
Je kunt ons bereiken op 0223-616400